مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن صنعتی dop دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

احداث واحد تولید روغن دی او پی

شرکت دانش بنیان آذر شیمی مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران تولید کننده روغن و روانکار های صنعتی بر پایه نانو و طراح و سازنده خط تولید پالایش روغن و …احداث و راه اندازی دستگاه و خط تولید کارخانه روغندیاوپیD O P وروغنکمکیدیاوپی DOPدیاکتیل فتالات , dioctil phthalate , بهمراه دانش فنی و راهنمای فروش و بررسی بازار هدف و مصرف کنندگان با نازل ترین قیمت و فروش تولیدات مازاد. توسط شرکت صنایع آذر شیمی تولید کنندهروغنهای صنعتی بر پایه نانوموارد مصرفروغنDOP (بررسی بازار مصرف):دیاکتیل

فتالاتدیاوپیدیاوپی DOP یکی از مهم ترین نرم کننده های انواعی از پودرپیوی سی است روش تولید این ماده در یک راکتور مجهز به همزن در مجاورت کاتالیزور با دو ماده اولیه دو اتیل هگزانول و انیدرید فتالیک تولید می شودو مراحل تولید روغندیاوپی,عبارتند از استریفاکسیون بازیابی الکل مازاد و صاف کردن محصول کاربرد در صنایع چرم مصنوعی گالینگور کفش رنگسازی شیلنگ سازی اسباب بازی کابل سازی گرانول سازی فیلتر هوا توپ سازی نوار دور شیشه و… می باشد که بازاری بکر با مصرف بالا می باشد که یک بازار و فروش تضمین شده را درپیدارد.
مجموعه ما با تکیه بر تجربه و دانش کافی و بهره گیری از تیمی متخصص در این زمینه علاوه بر دانش فنی تولید و احداث خط تولیدروغندوپی DOP با داشتن فرمولاسیون مهندسی شده باعث کاهش هزینه تولید و افزایش کیفیت محصول نهایی باعث افزایش سودآوری در تولید این محصول می گردد.
با ۹۰۰،۰۰۰،۰۰۰ میلیون تومان درآمد حداقل ماهانه ۱۰۰ میلیون تومان را بصورت کانتینیوس وادامه دار و خدمات فنی مهندسی پس از راه اندازی و ایجاد واحد R&D و افزودن دیگر واحد های تولیدی در زمینه صنعتروغنو روانکار ها داشته باشید.
لازم به ذکر است که این واحد تولیدی در بازار با قیمتی بالاتر از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان ۱،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰احداث می گردد ولی صنایع آذر شیمی به دلیل اینکه شرکتی دانش بنیاد و واحدی بعنوان R&D می باشد و دارای دانش فنی بومی تولید روانکار ها وروغنهای صنعتی می باشد با هزینه بسیار پایین تر ( نهصد میلیون تومان) توانایی احداث این مجموعه می باشد.
روغن دی اکتیل فتالات (DOP) یک ماده نرم کننده شناخته شده خوبی برای صنایع پلاستیکی می باشد که عمدتاً در صنایع کاربردی PVC و همچنین در صنایع تولید چسب ها و غیره استفاده می شود. روش تولید این ماده در یک راکتور مجهز به همزن در مجاورت کاتالیزوربا دو ماده اولیه دو اتیل هگزانول و انیدرید فتالیک تولید می شود.
منبع:صنایع آذر شیمی

من در حوزه انواع روغن صنعتی dop مشغول به کار هستم

مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن صنعتی dop دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید